on 21 czerwca 2018

Podczas Jubileuszu przybyło do nas wielu znamienitych gości. Zostali przywitani przez elegancko ubranych uczniów, którzy zaprowadzili ich na recital fortepianowy przy przekąskach. O godzinie 10.00 na sali C rozpoczął się główny punkt programu. Pan dyrektor powitał przybyłych na uroczystość, po czym na scenę weszła pani Aneta Maciejczyk i razem z uczniami odegrała scenkę inspirowaną “Lekcją polskiego” z “Ferdydurke” Gombrowicza. Gdy Rogalski zbuntował się i wyrwał pałeczkę pani profesor, przez środek sali na wózku wjechali przy kultowym riffie gitarzyści – nowi prowadzący imprezę. Usłyszeliśmy wiele o historii naszej szkoły, wiele dobrych słów na temat uczniów, nauczycieli i pracowników. Przemówiło wielu wspaniałych gości, wypowiadając się o naszej placówce w samych superlatywach. Szkoła, z okazji “urodzin”, otrzymała także wsparcie finansowe – bony na zakup pomocy naukowych. Po zakończeniu uroczystości, goście zostali zaproszeni do auli czekoladowej na obiad. Rozmowom przy kawie nie było końca.

Instagram Slider

No images found!
Try some other hashtag or username