Jubileusz

Podczas Jubileuszu przybyło do nas wielu znamienitych gości. Zostali przywitani przez elegancko ubranych uczniów, którzy zaprowadzili ich na recital fortepianowy przy przekąskach. O godzinie 10.00 na sali C rozpoczął się główny punkt programu. Pan dyrektor powitał przybyłych na uroczystość, po czym na scenę weszła pani Aneta Maciejczyk i razem z uczniami odegrała scenkę inspirowaną “Lekcją polskiego” z “Ferdydurke” Gombrowicza. Gdy Rogalski zbuntował się i wyrwał pałeczkę pani profesor, przez środek sali na wózku wjechali przy kultowym riffie gitarzyści – nowi prowadzący imprezę. Usłyszeliśmy wiele o historii naszej szkoły, wiele dobrych słów na temat uczniów, nauczycieli i pracowników. Przemówiło wielu wspaniałych gości, wypowiadając się o naszej placówce w samych superlatywach. Szkoła, z okazji “urodzin”, otrzymała także wsparcie finansowe – bony na zakup pomocy naukowych. Po zakończeniu uroczystości, goście zostali zaproszeni do auli czekoladowej na obiad. Rozmowom przy kawie nie było końca.