Dramat na Wiśniowej[SZOK] Uczeń wszedł na teren MSW i nie wrócił.
on 9 stycznia 2018

W poniedziałek, 13 grudnia uczeń warszawskiego technikum, Szymon M. postanowił wyjść ze szkoły przez teren należący do MSW. Uczeń skończył zajęcia, więc mógł samodzielnie opuścić placówkę oświatową. Późnym wieczorem, kiedy nie dotarł do domu, zaniepokojeni rodzice postanowili zgłosić zaginięcie syna, co skutkowało natychmiastową akcją policji.

Rzecznik prasowy twierdzi, że MSW nie ma nic wspólnego z dramatycznym zdarzeniem, jednak słychać głosy które kwestionują oficjalne stanowisko ministerstwa. Wiele osób wskazuje błędy w pracy policji i prokuratury, ciężko ustalić spójną wersję wydarzeń. Znany dziennikarz śledczy komentuje sprawę:

-„ Z moich informacji jasno wynika, że uczeń nadal jest przetrzymywany na terenie rządowym. Mamy do czynienia ze spiskiem MSW wobec obywateli. Uczeń prawdopodobnie wszedł w posiadanie tajnych akt i dlatego nie chcą go uwolnić. Tak naprawdę, to nikt nie wie co tam się dzieje, po drugiej stronie.”

Poszukiwania cały czas trwają. Przestrzegamy pozostałych uczniów o niebezpieczeństwie wynikającym z korzystania z niedozwolonego wyjścia ze szkoły.

Wszystkie wydarzenia, nazwiska, informacje są zmyślone.

Instagram Slider

No images found!
Try some other hashtag or username